| Eroare404 a întrebat:

La multi ani! Ce planuri aveti pentru anul 2016?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa termin primul an de facultate, sa nu am nicio restanta, sa plec la BRD Nastase Tiriac Trophy (un turneu de tenis din Bucuresti), sa castig un bilet bonus dublu la pariuri, sa ma perfectionez la tenis de camp si darts. Cam atat.

| Doub a răspuns:

Banchet, bac, facultate, distracţie, călătorit, oameni noi, necunoscut.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

=>sinucidere

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Am făcut deja asta.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Calatoriche la cluj unde te va omori cineva si nimeni nu te va gasi

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Uhuuu.

| J0B0MAT a răspuns:

O gramada.
In mare, sa fiu mai fericita ca in 2015.

| J0B0MAT a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si La Multi Ani!

| RainmakerX a răspuns:

Planuri?
Sa ma perfectionez in anumite domenii.
Vreau sa devin mai bun in web design si photoshop *fac ps de 2 ani*.
Sa pot face un Amv profesionist in vacanta de vara...
Sa invat mai multa engleza si eventual sa salbesc vreo 3kg sau sa-mi fac 6
pack.