| Miruna0909 a întrebat:

Nu stiu de ce, mi se mai intampla asa cateodata sa visez acelasi vis, ca imi cad dintii, ca imi pierd dintii, ca mi se clatină. Oare ce inseamnă? De ce patesc sa visez asta?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu inseamna nimic, iti dai paranoia singur.

| ReddY25 a răspuns:

Ciudat

| adryang78 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Absolut nimic. Este doar un vis, generat de subconștient. Multe persoane au vise repetitive, pe perioade mai lungi sau mai scurte.

| KovacsB a răspuns:

Nu reusesti sa realizezi ceea ce iti propui.

| Garni28 a răspuns:

Acum ca te gandesti ca asta visezi mereu, este posibil ca visul sa se tot repete. Se poate ca visele sa nu reprezinte nimic, dar se poate ca acestea sa fie mesaje ale subconstientului tau, pe care oamenii le-au studiat si au ajuns la anumite simboluri. Visele te ajuta sa te intelegi mai bine. Gandeste-te prin ce treci, ce te framanta, poate stima ta de sine este afectata.

| PpyuiCornelyaa a răspuns:

E din cauza că îți e frica sa pățești asta, poate ai avut niste experiențe mai neplăcute sau pur și simplu asta e teama ta, iar atunci asta visezi