| DulceataDeCapsuni a întrebat:

stiu ca o sa vi sa para o intrebare ciudata, deci la unii dintre voi va rog sa nu cititi.In fine, poate ma credeti nebuna dar eu cateodata visez vitorul dar nu gen azi visez maine se intampla.Nu, eu visez asa azi si se intampla peste 3-4 zile. Oare ce se intampla, stiti ceva care sa explice totul? P.S dau fundita happy scuze pentru categorie sad nu am gasit niciua care se potriveste sad

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din respect pentru cei ce-ți răspund, poate formulezi și tu CORECT întrebările!

Despre viitorul tău luminos, ce visezi?

| relian a răspuns:

Asa si ce anume ai visat tu si s-a intamplat peste 4 zile?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este perfect normal ce ti se intampla! multi oameni nu reusesc sa memoreze visele si sa-si compare viata reala cu "actiunea" traita in impul visului. Felecitari!

| xerxes1 a răspuns:

Timpul este doar o iluzie.
https://www.efemeride.ro/......-simultan/

| JackR a răspuns:

Pai ce, numai Mama Omida si Carmen Harra, tu de ce nu?!

P.S. Pacat de capsuni!winking

| Anon31241212 a răspuns:

Si eu patesc asa laughing) E logic visele is legate de subconstient. Se zice ca subconstientul e legat de intuitie, gen daca te gandesti ca ti se intampla ceva aia se intampla. Cum spunea si Buddha:,, Ce gandesti aia ti se va intampla,,. Pana la urma in vis creierul tau gandeste. Creierul e mai activ noaptea decat ziua.

| Rux2000 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun ...si eu pateam uneori sa se intample ceva si sa am impresia ca sa ma intamplat sau ca am visat cu aceea intamplare gen deja vu dar cred ca este oar coincidenta

| SebastianXeno a răspuns:

Și eu am mai visat așa! Visez visele de viitor cu 1-3 înainte și după îmi amintesc am visat că s-e întâmplă asta chiar în momentul ala

| raMLesS a răspuns (pentru SebastianXeno):

S-e? Bravo!

| SebastianXeno a răspuns (pentru raMLesS):

Am scris in grabă?