| anonim_4396 a întrebat:

Numai mie mi se pare ca moda gleznelor goale iarna este doar una dintre dovezile vii ale inevolutiei societatii contemporane? Sau am imbatranit eu?

2 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar macar am lamurit problematica telepatiei.
Exista si se manifesta. :))
https://www.tpu.ro/go-to-answer/17451671/
Mi se pare mie ca masculii sunt prea plini de aromataza care converteste testosteronul in estrogen, si asa vom avea un al patrulea gen. :)
Nu poti sa te lupti cu asta.

| inflicted a răspuns:

Mi se pare ca deranjeaza doar oamenii cu prea mult timp liber
Cand n-ai probleme importante la care sa te gandesti te deranjeaa orice lucru minuscul din campul tau vizual care nu te afecteza cu nimic