| andi a întrebat:

Numiti aici un partener tot de pe TPU de care va place cel mai mult... mie imi place de " lia"...astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Andi, cred ca tu ai himoroizi. Te-a mancat in kur sa pui o astfel de intrebare? Observi unde s-a ajuns?

59 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Vai... ce onoare Dl. Inginer vorbeste cu mine, oare ce sa ii spun laughing
Am explicat de masina lui Andi ca este prea mica, acum stabilim daca face sau nu rate la tren, ca sa stiu ce urmeaza rolling on the floor Ce zici, am loc la tine in celula? Sunt mititica si dibace laughing

| moonY a răspuns:

Dar ramanem la stadiul de "povestit". practica, nu! rolling on the flooreu inteleg repede

| anonim a răspuns:

@lia-probabil ca vrea sa-ti faca o propunere indecenta.stai pe langa el, ca asa te faci cu un audi a4.laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Eu stiu ca esti isteata dar fara practica nu se poate rolling on the floor

| lia a răspuns:

@Emil, eu stau pe langa tine ca poate primesc de la tine ceva mai mult rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Biiiiiine...ma sacrific pentru o cauza nobila :aceea de a intelege barbatii si fanteziile lor.
merit un premiu

| ioanaa a răspuns:

Pot sa zic si eu ca imi place de Moony, sau esti geloasa Lolita? laughing

| moonY a răspuns:

..deja se lasa cu orgii! rolling on the floor rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, uite cum facem noi un trio. sa vezi acum barbatii, cum le cad balele gadindu-se la asta rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Ce "mai mult" decat un tren, lia?
vrei avion? rolling on the floor

| lia a răspuns:

Ce spuneti fetele o petrecere in pijamale, cu un final neasteptat? Care sa fie cireasa de pe tort? Pe cine doriti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ioanaa nu te baga peste mine...vezi ca e a mealaughingnu accept asa cevalaughing

| moonY a răspuns:

Nu'mi afiseaza decat 38 raspunsuri, desi sunt 42. aaaaah. ce draci am. pierd actiunea.
plec, sa nu sparg laptop-u.
continuam maine?
va iubesc
ooooooooops!

| anonim a răspuns:

@lia-pai da-te mai aproape ca nu te simt. rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

@criticul : ok e a ta, dar macar putin mai lasa si pe altii sa se bucure de ea laughing ce sa fac, daca pe mine nu ma vrea nimeni rolling on the floor

| lia a răspuns:

Emil asa...sunt destul de aproape? Ma simti?hee hee
Dar stai putin...eu ar trebui sa te simt pe tine laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Ioanaa pe tine te vreau eu, acum ca moony a plecat am ramas singura rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Bine Lolita, ajung imediat. sper sa nu adormi pana ajung eu, altfel tot singura raman laughing

| greg a răspuns:

Anna, Ioanaa, mai multe domnisoare dragutewinking

| moonY a răspuns:

Daaap.se pare ca am ajuns prea tarziu. rolling on the floor
am spus eu ca raman singura.

daniela
| daniela a răspuns:

De Psiholoaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MissXChanel

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi place de Bro :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahhaaaaa.inca o bisericuta. a complimentelor si a dragostei.stati asa ca va arat eu.va placeti aa? nu va e oarecum sa recunoasteti aici pe site.baaaiii care va placeti pe aici? mie imi placeti toti.ca sa nu fac discrimi...ma rog cum se zice. da mai mult fetele. daaa ele imi plac cel mai mult.totate la fel. da anna, si lolita in special, ca le stiu ma i demult. dar celelalte si mai mult.sa fiti iubiti.

| Parintele a răspuns:

Fetelor aveti grija ca pe acest site nu sunt tolerate apcaturile astea erectice... a, pardon, eretice.

| psiholoaga a răspuns:

Un partener? Pentru ce? Pot sa iau cate unul pentru fiecare activitate?big grin Bro, emil, regis, kh1ss (parca asa era numele ei), lolita, moony, zazu (hm, am mai multe femei decat barbati). Cu unii sa stau de vorba, cu unii sa vad un film, cu unii sa merg la inghetata, cu unii etc...

| lia a răspuns:

Multumesc frumos Andy ca ai avut curajul sa faci afirmatia asta de fata cu toti de pe TPU. happy kiss

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Mie imi place de Raluca Moianu, care este si ea pe acest site TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se răspunde pe rând nu la comun.
Nu văd de unde să fie un partener pe TPU.
Prieteni, da.
pa, pa.