| andi a întrebat:

Numiti aici un partener tot de pe TPU de care va place cel mai mult... mie imi place de " lia"...astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Andi, cred ca tu ai himoroizi. Te-a mancat in kur sa pui o astfel de intrebare? Observi unde s-a ajuns?

59 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Observ ca site-ul asta a devenit un chat; e interesant cum o intrebare s-a remixat intr-o convorbire virtuala

| psiholoaga a răspuns:

Un partener? Pentru ce? Pot sa iau cate unul pentru fiecare activitate?big grin Bro, emil, regis, kh1ss (parca asa era numele ei), lolita, moony, zazu (hm, am mai multe femei decat barbati). Cu unii sa stau de vorba, cu unii sa vad un film, cu unii sa merg la inghetata, cu unii etc...

| lia a răspuns:

Esti cu capu laughing blushing
Eu stiu ca ma placi dar este nevoie sa stie toti de pe TPU? Si eu care ma gandeam ca poate ma place injineru si imi da si mie un audi, of, of, of imparteam cu tine laughing

| lia a răspuns:

Pai ai spus acum cateva zile ca este cam neancapatoare in ceea ce priveste... stii tuhee hee Ce este important intr-un cuplu laughing

| lia a răspuns:

Da, secretul tau este in siguranta, nu voi sti decat eu...si restul lumii laughing
Pai eu am nevoie de un tren ca sa ma desfasor rolling on the floor

| lia a răspuns:

Stai linistit, il cumparam in rate trenul Andi laughing
@Moony, sa stii ca aici sunt numai oameni duni, nimeni nu fuge de tine, am recunoscut eu ca am facut taekwondo si tot nu au fugit, crezi ca iubitul tau este un impediment pentru noihee hee

| lia a răspuns:

Vai... ce onoare Dl. Inginer vorbeste cu mine, oare ce sa ii spun laughing
Am explicat de masina lui Andi ca este prea mica, acum stabilim daca face sau nu rate la tren, ca sa stiu ce urmeaza rolling on the floor Ce zici, am loc la tine in celula? Sunt mititica si dibace laughing

| lia a răspuns:

@Emil, eu stau pe langa tine ca poate primesc de la tine ceva mai mult rolling on the floor

| lia a răspuns:

Ce spuneti fetele o petrecere in pijamale, cu un final neasteptat? Care sa fie cireasa de pe tort? Pe cine doriti? laughing

| lia a răspuns:

Emil asa...sunt destul de aproape? Ma simti?hee hee
Dar stai putin...eu ar trebui sa te simt pe tine laughing

| lia a răspuns:

Multumesc frumos Andy ca ai avut curajul sa faci afirmatia asta de fata cu toti de pe TPU. happy kiss

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imim place Moony, cred ca am face o pereche frumoasa. laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Stiam mai Moony ca te gandeai la mine, dar am vrut ca toti sa stie asta. laughing

lolita
| lolita a răspuns:

MoonY am vrut sa fac gelosi cativa admiratori de-ai tai tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Sau nu. stii cum sunt baietii astia cu fanteziile... acum or sa te iubeasca si mai mult rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Moony daca accepti o intalnire cu mine iti povestesc chestia aia cu fanteziile rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Eu stiu ca esti isteata dar fara practica nu se poate rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Nu, uite cum facem noi un trio. sa vezi acum barbatii, cum le cad balele gadindu-se la asta rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Ioanaa pe tine te vreau eu, acum ca moony a plecat am ramas singura rolling on the floor

daniela
| daniela a răspuns:

De Psiholoaga

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi place de Bro :*

| Parintele a răspuns:

Fetelor aveti grija ca pe acest site nu sunt tolerate apcaturile astea erectice... a, pardon, eretice.

Anna
| Anna a răspuns:

De sex opus? Se accepta "haremurile"laughing?

Anna
| Anna a răspuns:

Pai bine mai, am inteleg ca iti place lia, in cazul asta tot vrei s-o mai onorezi cu prezenta pe fosta?big grin

| moonY a răspuns:

Ooooooooof. iar incepem?
in ce sens sa ne placa? fizic?
sau sa fim atrasi DOAR de raspunsurile persoanei respective? daca e asa.sunt multi utilizatori care'mi plac.chiar si feterolling on the floor

| moonY a răspuns:

rolling on the floor lolita, eu tot la tine ma gandeam cand am spus "chiar si fete"

| moonY a răspuns:

Da' de ce ai vrut sa stie toti? nu te multumesti cu mine si afectiunea mea, chiar trebuie' sa te lauzi?rolling on the floor
fii si tu mai discreta, ca avem prieteni, sa nu le treaca prin cap sa se cupleze si ei!rolling on the floor

| moonY a răspuns:

rolling on the floor aaaah. m'ai determinat sa spun ca am prieten, acu' vor fugi toti de mine rolling on the floor

| moonY a răspuns:

rolling on the floorcriticul.pai la tine ma refeream cand am spus ca am prieten, ce. n'ai incredere in mine?