| anonim_4396 a întrebat:

Oare prostia doare? Dar nesimțirea?

13 răspunsuri:
| marcyflower333 a răspuns:

Nu știu sincer....Cum te simți?

| Yule a răspuns:

Din moment ce ai intebat daca prostia doare... Cred ca doare extraordinar de tare!

| Krixxus a răspuns:

Nu stiu...nu am mai vorbit de ceva vreme cu cineva care putea sa imi raspunda

| Krixxus a răspuns:

Pare rau pentru tine sad

| GolopențaAdrian a răspuns:

Ambele dor

| BadAngel3 a răspuns:

Daca prostia si nesimtirea ar durea, multi s-ar tavali pe jos in chinuri.

| sublime89 a răspuns:

Daca lucrurile astea ar durea rau, toata omenirea ar fi paralizata, si n-ai gasi loc pe planeta asta unde sa nu auzi cum urla toti.

| syd a răspuns:

Ce intrebare inteligenta :^)

| syd a răspuns:

Imi pare bine. dar sentimentul nu e reciproc

| Fatamuntilor a răspuns:

NU!
Daca ar durea, multi s-ar tavali pe jos in chinuri groaznice!

| R0R0 a răspuns:

Nu. Nu doare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu doare nimic din acestea.

| Ciumpi35 a răspuns:

Nu dor. Le am pe amândouă și încă respir. Norocul meu bănuiesc.