| Joker3134 a întrebat:

Pentru o misiune la politie esti platit bine?

4 răspunsuri:
| Ofataoarecare9 a răspuns:

Da

| IoanWild a răspuns:

Salut! In funcie de caz si circumstantele desfasurate. Acest obiectiv iti poate aduce si rasplata dar si avansare in grad! Bafta!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In politie ai un salariu si niste sporuri depinzand de unde lucrezi. Nu te plateste pe misiuni! Salariul depinde si de calificare. Una este sa fii simplu agent sau alta este sa fii chestor general. In politie sunt 15 grade de functii (nu sunt militari).

| Donsavas a răspuns:

Depinde de gradul tau, nr de ore, efortul depus în funcție de aprecierea superiorilor, gradul de risc etc.
În general, polițiștii au salarii.