| sheherezsat a întrebat:

Pot sa ma duc la patinoar cu un bilet de anul trecut? Va rog ajutati-ma! vreau raspunsul inainte de seara lui 06.02.2010. Multumesc pentru raspunsurile date!

Răspuns Câştigător
| Black a răspuns:

LOL... eu nu inteleg xD u postezi intrebarea pe 08. 02. 2010 si vrei raspunsul inainte de 06. 02. 2010? xD

Daca nu are data scrisa pe el si daca nu a fost folosit sau rupt sau ceva, iar daca in prezent este acelasi model de bilet, da, poti sa te duci