| sergeloo a întrebat:

Buna seara, vreau sa plec anul acesta in Bulgaria dar anul trecut cand am fost am luat cu siguranta cateva radare fixe necunoscand ca exista. Acasa inca nu mi-a venit nici o amenda, dar ma gandesc sa nu ma opreasca la grantia ca figurand in baza lor de date cu ceva amenzi. A mai trecut cineva prin aceasta situatie? Multumesc

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

La bulgari se rezolvă cu 10€ 20€ băgați în talon. dacă te întreabă de sănătate