| Florentina9210 a întrebat:

Preferi o fata urata cu forme sau o fata frumoasa fara forme?

30 răspunsuri:
| William a răspuns:

De ce nu amandoua?

| Florentina9210 explică (pentru William):

Uite la asta nu m-am gandit. Suntem oameni, nu le putem avea pe toate. Trebuie de undeva sa ne lipseasca ceva.

| RAY a răspuns:

Parerea mea conteaza fata, primul lucru care il privim este fata omului, asta stia si greci antici care chiar au o formula matematica pentru asta in orice caz simetria simboliseaza frumustetea, desi conteaza fata si sa nu fie grasa, dar daca ar fi sa aleg intre o faţă urata si un corp superb si o fara draguta dar nu cu un corp superb as alege aia cu o fata frumoasa ca fata e cel mai important

| Drimmero a răspuns:

O fata frumoasa fara forme!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Stiam eu!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu te gandi ca o vreau pe Miss Universe, o fata simpatica care sa nu aiba formele exagerate, una cat de cat potrivita, nu sunt deloc simandicos aici, chiar deloc. Mai bine spus, fata sa fie!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Pai nici eu nu vreau vreun fat-frumos, desi mi-as dori.ah pe cine mint laughing
la fel ca tine vreau pe cineva simpatic, sa detina un anumit nivel de inteligenta, OBLIGATORIU sa cunoasca limba engleza. Si sa ma iubeasca!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu stiu engleza la perfectie, am invatat-o din jocuri, din meciuri( ma uit la meciuri cu comentarii in engleza, atunci cand imi joaca baietii). Dar asta nu este ca in apropo, ci o obiectie!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

No problem. Eu cunosc engleza mai bine ca romana. In limba mea materna am tendinta sa vorbesc repede, nu stiu daca intelegi. Pronunt unele cuvinte destul de rapid. Asa era si psiho ala, tot ca mine, vorbeam amandoi repede. Mama facea misto de noi cica ''tu vorbesti repede, el repede, cine va mai intelege. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Cu vorbitul repede, oricine are probleme. Eu vorbesc uneori atat de repede incat trebuie sa repet de 3 ori ca sa inteleaga tot prostul.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Eu uit sa mai respir. laughing Slava domnului ca nu are cont pe aici, nebunul ca sa vada ce scriu despre el. Cred ca are un carnetel, in care trece toate cuvintele pe care i le-am adresat. Si prima pe lista sunt eu. Mai mult ca sigur!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Era prapad!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

La cum il stiu, cam da... El deja pusese stapanire asupra mea. Daca mi-a spus ca gen '' acum o sa rada prietenii de mine ca nu am fost in stare sa imi tin femeia langa mine''. Pai stai frate, ce ''femeie''? am vorbit o saptamana, ne-am in talnit de 4 ori si deja eram femeia lui. De culcat, nu m-am culcat cu el, asta a fost norocul meu.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Obsesie la nivel 100, nu am ce zice/

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Pai si cum as putea sa scap de aceasta ''obsesie'' a sa?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu asta este domeniul meu, nu pot sa-ti raspund.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Lasa, ma descurc eu cu el!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe ce sa pun mana...

| OldSoul a răspuns:

Eu mereu ma uit la aspectul facial al fetelor! Pana la urma formele se pot "reapara" dar fata nu prea.
Degeaba are ea forme daca imi e rusine sa ies cu ea din casa.

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Gata, pe tine te iau de barbat! laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Perfect! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns:

Prefer o fata frumoasa in interior. Exteriorul trece, interiorul ramane acelasi pana in ultima secunda din viata!

| MistretulPufos a răspuns:

Niciuna din cele 2

| Bianka26 a răspuns:

Mai bine frumoasa fara forme, decat urata cu forme.