| SLeVeN a întrebat:

Problema de fizica laughing... cat de mare trebuie sa fie oglinda din propria camera pentru a ma putea vedea complet in ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O oglindă cel puțin egală cu înălțimea ta, asta pentru a fii nevoit să te îndepărtezi de ea pentru a te vedea integral!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Nu conteaza... te departezi... te apropii pana incapi.
asta e cu distanta...imaginea rasturnata...mai tin eu minte cate ceva happy reflexia

| Silvia a răspuns:

Cat tine cred...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are importanta, camera sa fie mare, ca s-ar putea sa iesi pe balcon ca sa te vezi tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Amelia87 a răspuns:

Se tine cont de departarea la care stai. Restul - niste calcule.