| anonim_4396 a întrebat:

Pun o intrebare pe care a lansat-o o mica creaturica de langa mine: Tu unde ai vrea sa te afli acum? Ea spune: as vrea sa fiu in varful Turnului Eiffel... ce aspiratii! Voi?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu as vrea sa iti fac cu mana din Turnul Montparnasse!
http://www.tourmontparnasse56.com/uk/index.html

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SweetCandy a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu pe un varf de munte... cel mai si cel mai sus...cu siguranta acolo gasesc linistea necesara sufletului meu...

| Flav a răspuns:

Nu stiu ce data e, stiu doar ca trec anii,
Si-nca visez la un cocktail pe-o plaja in Miami. [ Cumicu ]

| florar a răspuns:

Pe o autostrada de litoral in masina decapotabila, cu sotul, cainele si muzica buna.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu pe o plaja. Oriunde numai nu in RomaniahappySa fie departe.Sa ma aflu acolo cu toti prietenii love struck

| Ruxy a răspuns:

Oriunde, numai sa nu am parte de rautatea oamenilor din jur...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as dori sa ma aflu langa o persoana... minunata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorintele va vor fi implinite! Am o legatura speciala cu cel de care depind! Trebuie doar sa credeti ca va fi asa!

| albastrel a răspuns:

Nu-ar place sa fiu intr-o lume mult mai buna, sa nu existe invidia si ura...hai bine... mi-ar place sa fiu pe o insula pirduta.doar eu cu el... dar pierduta sa fie! ca acolo cu siguranta nu va exista nici ura, nici invidie big grin

| liliana83 a răspuns:

Acasa este cel mai bine, langa copii, sot si multa armonie. pe moment nu imi doresc sa ies.happy

| crisS a răspuns:

Pe plaja pe o insula din Pacific... un sezlong pe malul mari uhh ce frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe o plaja in Caraibebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi-as dori sa fiu unde as vrea sa fiu!

Shin
| Shin a răspuns:

Presupun ca pe cea mai ascunsa insulita din lume cu o anumita persoana tongue
Shinwinking

| Cryssy a răspuns:

Langa iubitul meu

| monyk a răspuns:

Eu as vrea sa fiu pe o insula pustie, singura sa pot medita in voie si sa ma relaxez, astfel as putea sa uit de griji si nevoi...happy

| sorin a răspuns:

Pe Everesthappy

| YepIsSuspended a răspuns:

Mda... oriunde, dar nu aici...

[Glumeam]laughing

Răspuns utilizator avertizat
| StarDust a răspuns:

Eu as vrea s fiu pe cea mai indepartata insula sa privesc cel mai frumos apus de soare. stand pe plaja :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am tot gandit ce sa raspund, unde as vrea sa fiu, dar nu mi-a venit nimic in minte.As vrea sa merg in Egipt, dar cum stiu ca anul asta nu voi merge nicaieri, ma rezum la a spune ca as vrea sa fiu "acasa". E intre ghilimele pentru ca nu mai stiu unde e "acasa"...