| Mimmiy a întrebat:

Ce senzatii ati avea daca ati fi in varful turnului Eiffel?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se vede frumos Parisul de sus.Atat.

| Lisa01 a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu am fost. Mi-as dori sa merg.Cred k este o senzatie superbahappy

| Vlach a răspuns:

Senzatie de frica sa nu cad happy

| denyemy a răspuns:

Ameteala,si apoi reverie

| Rubyrubyy a răspuns:

Cred ca o senzatie superba pentru ca de acolo as vedea intraga capitala Paris.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai as avea senzatia aia de implinire gen in gandul meu : ''Mama, am ajuns in varful turnului Eiffel! Ce furnici dragute sunt jos '' : ) ) Key bay.

| Razvan5769 a răspuns:

O vedere foarte buna a orasului si presupun ca o senzatie de foarte mare inaltime.

| RockOnGals a răspuns:

Mama, am fost. Este superb daca te duci noaptea pentru ca se vede tot Parisul luminat. Eu am simtit un gol in stomac, si am avut sezatia ca intr-un fel sau altul voi aluneca si voi muri happy

| narcis137 a răspuns:

Frica de inaltime si un peisaj frumos.