| CatMeadow a întrebat:

Sa va spun o poveste! era o data ca niciodata o fata! ea era indragostita de un baiat! acel baiat era un star! un vip! ea il respecta forte mult si era fana lui! poate cea mai mare fana. dar era normal sa fie si alti fani, pentru ca artistul era destul de cunoscut. ea isi dorea nespus de mult sa-l intalneasca intr-o buna zi si poate sa se casatoreasca cu el(ce? n-are voie fata sa aiba vise? este ciudat! ea nu-l cunoaste pe respectivul om ca persoana, nu stie cum gandeste si cum se poarta dar stie cum canta, danseaza, ii stie stilul(imbracaminte, acc) stie cei place si ce nu. au multe lucruri in comun cei. (gusturi si gesturi).

ea este inebunita dupa el, il iubeste, dar el nu stie! nu stie ca ea exista. ea ar face orice sa ajunga la el cu speranta ca va primi o sansa, dar totul pare imposibil. cei 2 sunt din lumi diferite, au traditi, culturi, obiceiuri diferite, desi seamana asa de mult! oare cei doi se vor intalni?

continuati voi povestea si, raspundeti la intrebare. (peace bro!)

Răspuns Câştigător
| KatVonB a răspuns:

...si drumul e lung pana la el. dar lumea atat de mica
Si ea spera, si nu se da batuta.
Chiar daca stie ca e imposibil, nu accepta asta.
Nu vrea decat sa isi implineasca dorinta-de al cunoaste.

batting eyelashes. Te regasesti in ceea ce ai scris?big grin.