| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Am o problema cu telefonul meu. e mai complicat dar sper sa intelegetixD.Asa deci cand ma suna cineva volumul e dat la 2.adica se aude incet si trebuie sa-l setez atunci pe loc cand sunt sunata sa se auda mai tare.si am incercat am ulblat pe la setarile din telefon la volum si e dat la maxim... dar se aude tare doar cand ascult muzica nu si cand ma suna cineva.deci chiar daca il dau de exp prima data la vol max.mai incerc odata si tot la 2 e volumul... ce as putea sa fac sa se auda tare cand ma suna cineva?(mentionez ca am incercat si la reglajele volumului si nu merge cum am mai scris mai susxD)asa sper ca intelegeti ce am vrut sa spun. Dau funda+vot^^

1 răspuns:
| Ricardo931711123 a răspuns:

Deci in setari si dai la profilu selectat si setezi acolo sunetu sau dai de pe butoanele din lateral pe primu.Ser sa intelegi.