| GiiaaBăă a întrebat:

Sall TPU! Stiti jocul FooPets? Ei bine, ma puteti ajuta? Adica imi puteti explica cum se adopta un animal? Sa o luam usurel, bine? Mi-am facut cont pe FooPets, si acolo am mai multe animale! Catei si Pisici, de fapt! Si trebuie sa dau la fiecare animal, si la caini: le dau mancare, apa, le arunc o minge si ei trebuie sa o prinda, si ii duc in parc (afara la plimbare). Si la pisici: le dau mancare, apa, le dau un soricel de plastic si pisica alearga dupa el, si ii curat litiera pisicii! Dar toti zic ca nu doar asta se face pe FooPets! Adevaratul site este ClubFoo, si trebuie sa adopti un animal, ii dai sa manace, ii faci baie, ii cumperi hainute, am auzit ca poate face si pui! Dar... am dat la ClubFoo si acolo zice ca trebuie sa cumpar un animal (sa adopt un animal) dar... cu bani reali (adevarati)! Unii zic ca nu trebuie cu bani adevarati, dar eu nu stiu! Va rogg din suflet explicati-mi cum e cu acel site! Iubesc acel site! Si cine explica cel mai bine, va primi fundita plus vot

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

E simplu...cu bani adevarati iti adopti un animal sl tau. Si ii faci o multime de chestii: vorbesti cu alti, joci jocuri, sunt o multime de chestii faine. Dar mai nou nu iti poti face cont gratis. Iti trebuie card sa cumperi sa poti face cont. Eu am contul de 1 an si ceva, si nu imi trebuie bani adevarati. Poate gasesti un cont la cineva care nu mai joaca. Oh, si... e o prostie sa spui ca 'ClubFoo' e site-ul. Site-ul e FooPets, iar ClubFoo e doar un club la care te alaturi pentru a juca FooPets.
Sper ca am ajutat, bye. Oh si daca reusesti sa iti faci cont, numele meu acolo e tot Neverlyna. Cauta-ma si baga-ma la prieteniwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia vreau si eu sa aflu