| Victor_Cristian_2000 a întrebat:

Salut,
Am făcut un website cu chestionare pentru categoria B, https://chestionare-online.ro și as dori dacă este posibil sa primesc un feedback. Cum se misca aplicatia, cum vi se pare designul.

Va multumesc.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Totul se mișcă ok, ai planificat totul cum trebuia, iar până acum nu am găsit vreun bug. Designul este unul plăcut ochilor pe timp de zi și dacă ai realiza un buton care să comuteze tema de zi în cea nocturna și invers, ar fi extraordinar happy. Cu plăcere!

| Victor_Cristian_2000 explică (pentru Celcestietot):

Multumesc mult pentru feedback.
Geniala ideea cu butonul de zi/noapte

| Celcestietot a răspuns (pentru Victor_Cristian_2000):

Ma bucur ca te-am putut ajuta, cu placere happy!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poza cu ala care isi scoate dintii se poate inlocui cu alta mai buna

| Victor_Cristian_2000 explică (pentru mgtow):

Nu zici rau, dar momentan nu am alta poza mai buna.
Multumesc!

| PainTech a răspuns:

Salut!
Am cateva propuneri in ceea ce priveste designul :
1. Adauga un buton mare pe pagina principala care sa te duca la chestionare, idiotii nu o sa isi dea seama sa apese pe linkuri sau sa foloseasca meniul de navigatie.
2. Linkurile de pe pagina principala nu au toate acelasi stil. Undele au bold, altele nu.
3. Fontul Intrebarilor initiale / ramase / etc. e destul de mic.
4. Trimiterea raspunsului fara selectarea unui raspuns da alta intrebare. E bug sau feature?
5. Adauga o margine deasupra butonului "Start" de dupa intrebarile de acomodare si "reincepe".
6. Meniul Drop-Down din bara de navigatie mi se pare putin ciudat
7. Footerul e cam lung, distanta dintre randuri nu e peste tot aceeasi si nici nu au toate aceeasi dimensiune.
8. Sper ca ai un captcha sau o alta metoda anti-spam in formularul de contract.
9. La "Chestionare auto drpciv categoria B, B1 cu raspunsuri" ar fi fain sa arate cu verde raspunsurile corecte, cu cu rosu cele gresite, cu albastru intrebarea curenta. Ma gandesc ca e putin dificil de implementat fara un sistem de autentificare folosind doar cookie, dar ar fi fain sa arate numarul de intrebari corecte si gresite.

| Victor_Cristian_2000 explică (pentru PainTech):

Salut,
Multumesc mult pentru feedback. O sa ma ocup de ele. Punct după punct. La 4, asa m-am gandit sa meargă, e un fel de skip la întrebare. Ca nu se contorizează întrebare, și o va face la final.