| ImAUnicorn a întrebat:

happy
Am o întrebare pentru cei care au cont pe Wattpad.
Am tot primit mesaje de la followers și nu mi le arată în inbox. Le primesc prin email, dar pe Watt, nu. Știți cum pot rezolva? Fundă. big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil ai notificările dezactivate.

Pe pagina de profil, în dreapta sus, intră la setări (clasica pictogramă al oricărui meniu de setări). Apoi nu ai decât să faci click pe „Notificări" și să bifezi ce te interesează.
Eu, din propria experiență, îți recomand să nu bifezi „Bibliotecă", deoarece îți vor apărea notificări de fiecare dată când e editată o carte și nu cred că vrei să ai căsuța plină pentru trei virgule per capitol. Devine enervant după.