| Happy a întrebat:

Salut.Am o problema cu Metin2 Ro. Imi da eroare : Imi apare o fereastra mica in care scrie:,, Pachserverlist transfer failed (error code=SRF12007)"
Va rog ajutati-ma. Ce are? Ce pot sa fac? Este grav? Trebuie sa-l instalez din nou confused

Răspuns Câştigător
| eriksone20000 a răspuns:

Teai asigurat ca iti merge internetul? Ca mie atunci mi se intampla cand nu imi merge internetul.
Daca nici asa nu merce nu stiu cum altcumva.

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il dezinstalezi si sa il stergi din comp si dupa aia sa il iei de pe net si sa il instalezi iarasi
am avut si eu problema asta si o mers

| Marshal2118 a răspuns:

Si eu am patit asta si nu stiu ce sa fac am reinstalat am sters am facut totu din nou dar tot asa imi apare cineva mi-a zis ca trebuie instalat ati driver chiar trebuie?

| DeeaDyaDeea a răspuns:

Lume lume lume lume lume lume lume lume lume lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mie mi-a mers metin2 ro si e foarte bunnnnnnnnnnnnnnbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinyupyyyy

| BLu_4560 a răspuns:

Salut as avea o problema in legatura cu noul hack shield de la metin2. eroarea vine de nu stiu unde, deoarece mi se stinge jocul si imi zice SPEED_HACK_nu mai stiu ce. da nu am hack. stiti vreo rezolvare?

| dia33 a răspuns:

Incearca sa introduci codul dat pe siteul Metin 2 Ro sau prin i-mail si spui problema ta.

| alexMmoAl a răspuns (pentru dia33):

Salut va rog sa imi spuneti dk nu pot schimba sv la mt2ro va rog spunetymii

| ANONIM_7687 a răspuns:

Pai trebuie sa ai un pach pentru el eu am.

| LaverDavid a răspuns:

Buna! Si eu am aut o problema cu aceasta eroare. Cauzele acestei erori pot fi din cauza ca nu merge internetul sau poate fi si din alta cauza ca de exemlu :"Poate tias nai asteptat sa mai downloadezi metin2 si ai aut instalarea de la metin2 salvata pe un CD/Stick/DVD etc...DECI PENTRU A VA REMEDIA PROBLEMA DOWNLOADATI METINUL DIRECT DE PE SAIT www.metin2.ro "

| cristikombat a răspuns:

Instrucţiunilor de la "0x01bf0b29" referire la memorie "0x01bf0b29" de memorie nu poate fi "citit". Click pe OK pentru a termina programul (dc imi apare asta)

| vladut11_1107 a răspuns:

Dia33 ce cod

| alex_9659 a răspuns:

Am si e uo problema imi da o eroare la toate metinurile private the application failed to instalize properly 0xe06d7363.click on ok to terminate the application si la metin2 ro se face update dau incepe joc si nu intra la servere leonis etc. ramane tot pe desktop cu alea my computer etc. pls helppcrying

| alex_9659 a răspuns:

Am si e uo problema imi da o eroare la toate metinurile private the application failed to instalize properly 0xe06d7363.click on ok to terminate the application

| alexMmoAl a răspuns:

Bay eu nu pot schimba sv ce ma fac? va rog

| totusi a răspuns:

Am si e uo problema imi da o eroare la toate metinurile private the application failed to instalize properly 0xe06d7363.click on ok to terminate the application si la metin2 ro se face update dau incepe joc si nu intra la servere leonis etc. ramane tot pe desktop cu alea my computer etc. pls help cine stie id meu este cippy_95

| Caliman_Cristi_1998 a răspuns:

Mie mi se inchide metinu si arata intro casuta mica vreo 10 "?". arata da sau nu si tot aia mi se inchidestraight face. oare de la cei?

| mama_1688 a răspuns:

Da happy nu stiu chiar ce problema ai daca e grava sau nu dar pentru orice eventualitate reinstaleazal si stergel pe cel pe care iti da eroare. daca nu merge nici asa creeaza o plangere pe forum si gm-ul o sa vada si cu siguranta o sa te ajute ca doar asta fac gm.

| skatman a răspuns:

Nu ca am incercat nu stiu nici eu

| comandaniel a răspuns:

Frate si mie imi da o eroare la mt2ro| care stie sa ma ajute la problema mea add danut_gabriel97

| RazvanEvo a răspuns:

Frate... eu cand deschid mt-u se incarca patch dupa hack shield iar dupa ce termina de incarcat imi da eroarea UNKNOWN_ERROR (errorCode=108) Va rog ajutati-ma...

| danielush12 a răspuns:

Salut.Am o problema cu metin2ro.cand vreau sa intru in el mi se restarteaza pc`usad.imi puteti spune dc? si l`am instalat de n ori.