| BogdaN7978 a întrebat:

am o problema cand instalez opera cand dau "accept an dinstall" imi da o eroare si scrie asa "Invalid installation package! Error code: 45"... vreo idee...

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza Chrome si descarca inca odata fisierul de instalare Opera.
Prin internet explorer mai da cate odata erori. Du-te in c:\program files\opera si sterge tot ce gasesti. (daca e ceva). Descarca ultima versiune. Pachetul de instalare sa nu fie mai mic de 12.6 MB.

| BogdaN7978 explică (pentru horia2012):

Am facut cu ai zis si a mers un pic dar acum cand dau sa pornesc opera imi scrie "failed to start application"

| horia2012 a răspuns (pentru BogdaN7978):

Ce sistem ai.

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai setup-ul cred ca este invalid. incearca sa-l redownloadezi de-aici http://www.opera.com/download/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l mai downloadezi inca o data si sa-i dai install! Pot aparea erori in timpul descarcarii.

| Petru54321 a răspuns:

Este Nevalid pachetul de instalare