| DrAgOs2014DrEgHi a întrebat:

Azi am luat nişte melodii printre care şi una despre fata pe care o plac"te iubesc maria" avea numele. Faza e că prietenul de care vă ziceam a găsit-o şi a întrebat-o dacă-i place! Eu ruşinat nu am mai avut ce să fac, iar fata a zis nu(nu-i place melodia). După am început să-l înjur pt. Că eu vroiam să i-o arăt sau s-o şterg dacă mierea frică. Totuşi am urlat la el şi totul degeaba... Fapta a fost făcută. Totuşi cum as putea s-o întreb dacă vrea să fie doar a mea/să stea cu mine? S-o întreb între 2-3 copii într-un colţ mai retras sau singuri faţă-n faţă şi după să o pup pe obraz

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Ție ți s-a uscat măcar cerneala de pe certificatul de naștere?