| Hinbrad a întrebat:

Salut.Cat costa in lei un bilet de avion in america cu tot cu viza?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce legatura are viza cu biletul de avion?
Faptul ca ai cumparat un bilet de avion nu te califica automat pentru obtinerea vizei.
Si, in alta ordine de idei, in America unde? Pe dreapta? Pe stanga? La cat e de mare America, ar trebui sa precizezi macar un oras.
Ca sa afli pretul biletelor, cauti pe Google, ca nu sunt asa multe curse spre SUA.
Ca sa afli cat costa viza, intri pe site-ul Ambasadei SUA.
Hai, ca nu-i asa de greu de folosit Google; pana si Marian Vanghele e in stare!

| Wøodenpints a răspuns:

America este un continent.