| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stii cat costa un bilet de avion spre mumbai cum imi fac viza, pasaportul ca vreau doar bilet dus si alte informatii suplimentare unde as putea sa ma cazez?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E cam 1000$ un bilet de avion? de ce ai vrea sa iti iei bilet doar dus in cea mai jegoasa, murdara, plina de boli, saraca, aglomerata si inapoiata tara din lumea asta?

| ridhimagupta a răspuns (pentru suntserios):

Pai de aia

| suntserios a răspuns (pentru ridhimagupta):

Aha, tocmai din acele motive vrei sa te muti in India? Romania ti se pare prea civilizata? Nu prea inteleg