| MihaiMMarinescu a întrebat:

Caut si eu o vila pentru majorat pentru vara aceasta ( august ). Preferabil cu piscina, dar nu obligatoriu. Va rog sa-mi spuneti daca cunoasteti sau daca exista cineva care inchiriaza. In BUCURESTI. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu in Predeal sau la mare.

| MihaiMMarinescu explică (pentru anonim_4396):

Da mi-ar fi placut ceva de genul, dar problema e ca nu cred ca o sa poata sa vina unele persoane, adica nu ma astept sa vine toti dar e probabilitate mult mai mare sa vina undeva in Bucuresti.