| sunnyway a întrebat:

Ce jucarii sunt saptamana asta la McDonald`s? (1-2-3 septembrie). Am mers astazi, sambata, la McDonald`s in Bacau si am primit la Happy Meal o "lanterna" mov Star Wars si chair nu stiu cum se foloseste. Lumineaza? Femeia de la casa mi-a zis ca e lanterna, dar nu face nimic special. Voi stiti? Ma-ti putea ajuta? Multumesc! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Nu stiu cum se foloseste lanterna, dar stiu ca pana in 8 septembrie is ceva jucarii pe nume "descopera lumea stiintei"; nu ca m-ar interesa dar am intrat pe site-ul lor ca sa pot sa iti raspund big grin