| Element25 a întrebat:

Salut la toata lumea.As vrea si eu sa-mi fac un nou id de mess, dar nu neaparat cu numele meu(Maria), in schimb imi place mult muzica crunkcore, screamo, metalcore etc... Dar nu-mi vin idei.Ati putea sa-mi spuneti voi niste idei mai originale...Adica ceva mai inspirat dar nu ceva de genu: skumpika_de_minelaughing sau Printesa_cu_ochi.caprui sau mai stiu eu ce.Nu suport numele astea pentru id-uri laughing.
Multumesc mult. Cele mai originale idei=funda:*

3 răspunsuri:
| Kessux a răspuns:

Dropdead_metal sau ceva de genu...

| Clara120 a răspuns:

So...As avea 2 idei. Sper sa-ti fie de folos.laughing
1.sky_fire_element
2.maria_screamo(crunkcore,metalcore).
Cam atat mi-a venit in cap la ora asta.laughing

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Pai daca tot iti place Andy Biersack [ EU IL ADOR! love struck ] poti sa-ti faci cu numele lui. thinking Ceva de genul: Mary_Biersack_Sixx. thinking