| AncutssaM a întrebat:

Numele meu este Anca Maria si as vrea sa imi schimb numele de pe Facebook. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pai. Anka Mary, Anka Ankka, Anca Si Atat, Ancii Love, Anca Ancutzza, ..astea mi-au venit prin minte. Insa intrebnarea mea este: ti-e rusine cu numele tau? pe facebook trebuie sa ai numele tau real ca lumea sa te poata cauta. Facebook-ul nu este HI5 sau Messenger. Ai 2 nume foarte frumoase, nu le transorfa in alte porecle happy. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Girl25 a răspuns:

Ancutza Maria
Maria Anka
Marie Ankutza
Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| sliferTM a răspuns:

Ce zici de:
Ane Mari
any mariutza
ancutza...big grin
fundita?big grin