| iwantananswer a întrebat:

are ceva daca am dat check-in la politie?

Răspuns Câştigător
| IoanWild a răspuns:

In parametrii legislativi nu ai facut nimic grav, sper, sa zicem insa daca ati facut si alte remarci negative, cam ati avea de suferit. Pe viitor iti recomand sa nu mai faci aluzi la adresa Insitutiilor statului si totul va fi bine. Ca sa fi 100% sigur iti poti sterge postarile iar in ultima instanta stergi contul.

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Nu are nimic, este doar un check in, nu are nici o relevanta.

| AllexXtreme a răspuns:

Iti iei amenda, poti intra in puscarie 3 ani, e interzis sa dai check fara motiv la politie