| DeeaByy14 a întrebat:

cat de curand am descarcat the sims freeplay pe telefon si acum nu stiu cum sa ii casatoresc si cum sa fac apoi un copil, dau FUNDA, va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Anna2703 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa ii pui sa flirteze,in ceva timp o sa se indragosteasca. Apoi, tu fiind pe barbat, dai clik pe femeie la casatorie(nu mai stiu exact cum scria in engleza).
Pentru a face un copil trebuie sa ii pui in pat pe "Relax", apoi dai comanda"Try for baby". Dupa ce termina o sa auzi o melodie de leagan(asta inseamna ca a ramas insarcinata), daca nu auzi trebuie sa mai incerci.
Succes! happy

3 răspunsuri:
| maddy1808 a răspuns:

De unde l.ai luat? Mie imi apare error 5002

| Filip_Flavia_2000 a răspuns (pentru Anna2703):

Dacă dau pe be romantic îmi apare sa completez LOVE in îs the air cum completez?

| Gabriel_Florian_1990 a răspuns:

Nici eu nu stiu ca rog ajutati-ne!