| anonimuserios a întrebat:

Se vor inchide salile de fitness voi ce ziceti? Mi s-a terminat abonamentul si nu stiu daca sa-mi fac iar si nu vreau sa-mi fac si sa se inchida fix dupa

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred sau cel putin o sa se anunte din timp. Tot cu abonamentul cred ca merita. Daca ne gandim numai ca o sa se inchida toate, nu o sa mai facem nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu s-au inchis deja? Probabil ca numai unele orase.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Au fost inchise o perioada cand erau 200 de imbolnaviri pe zi, acum prostii pardon cretinii care guverneaza tara asta lasa focarele de covid libere cand sunt peste 4000 de cazuri pe zi, deci nu stiu in toata tara dar la mine-n judet sunt deschise salile

| anonimuserios explică (pentru Simpatic):

Si la mine dar nu stiu cat timp

| Simpatic a răspuns (pentru anonimuserios):

Eu nu as merge din alt principiu si anume cel al imbolnavirii, daca nu te sperie asta eu cred ca mai poti merge 1 luna linistit.
Dar paza buna trece primejdia rea.

| Adry05 a răspuns:

Nu poți să-ți faci mai scurt de o lună? gen 2 săpt sau ceva? eu tind să cred că o să se închidă, poate nu săptămâna viitoare dar până la sfârșitu lunii e posibil.