| laviflower a întrebat:

Spuneti-mi intamplari haioase care vi s-au intamplat. FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| Gabrielle16 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ltimul-an/
Ai aici o groaza de intamplari hazlii. :))Spor la citit!

2 răspunsuri:
| Roxysad a răspuns:

Imi placea de un baiat in a 5-a pe nume sa zic X si el stia.Intro zi m-am prefacut sunt suparata pentru ai atrage atentia ca era in fata mea cu un coleg.Eu m-am pus cu capul de banca(stiti voi "pozitia de plictisit s-au suparat") si prietenul lui m-a intrebat de ce sunt suparata si am zis ca de ceva(o prietena ma ajuta sa par suparata). Si am zis ca nu zic si prietene mea a zis ca zice ea.Eu i-am zis sa spuna ceva de genu ca nu mai imi place de un baiat da in loc de asta i-a zis prietenului ca din cauza ca il plac pe angryde ce a facut asta oare? navea creier?). Asa ca au stabilit sa ma inchida in clasa impreuna cu el.Eu nu vroiam si tot fugeam prin scoala(asa am tinuto toata pauza)sa nu ma gasasca.Pana laurma sa sunat si eu eram atat de rusinata fata de el si vine el si se pune la ora langa mine.Eu ii zic sa plece si pan la urma asa face.

P. S*:VREAU fundita DACA TIA PLACUT

| patry_4543 a răspuns:

Pai odata era un boschetar pe banca si niste baieti sau gandit sa dea cu apa pe el apa clocotitalaughing arunca astia, eu curioasa cu o prietena stateam sa vad ce se intampla se trezeste ala si ne aleagra doamne si am alergat pe scari pana la 3 si am vazut ca nu vine nimeni prietena mea zice ca simte miros de boschetarlaughing si il vedem pe ala la etaju 1 moama fuga pe noi ala era beat dar alerga asa repede eram toti speriati iar eu radeam in hohote ca ne fugarea un boschetar laughing noroc ca eram in blocul prieteni mele care sta la etajul 8 si am intrat in casa toti cand ne vede mama ei si tatal ei erau impietriti laughing) dar noi intrasem in casa zici ca eram in filme doamne cat am mai ras am scapat cu greu de boschetar laughing)