| EvangelineDS a întrebat:

Spuneti-mi niste intamplari haioase sau penibile funda

Răspuns Câştigător
| yoo23 a răspuns:

Cand am fost la shtrand, am inotat, alea alea, eram cu un prieten, iar cand am venit la locul stabilit cineva ne furase hainele.Ma mir ca nu ne-au furat si prosoapele, pentru ca, cu ele am mers acasa laughing) Eram in slip si cu prosoapele pe noi.Se uita lumea la noi...rolling on the floor

1 răspuns:
| rippE a răspuns:

Am mancat odata 4 felii de vinete si cand mancam vinete mancam si cu lingura vinete si asa am facut o indigestie si am borat prin casa si pe icoane si pe mama si pe caine laughing laughing rolling on the floor funda

Întrebări recente