| Diana0dya a întrebat:

Ce lucru vi s-a intamplat haios vreodata?

cele mai haioase intamplari, fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| xtremekisss a răspuns:

Ma uitam cu o rpietena la scarry movie 3 si in film suna unu si le s-punea ca vor muri in 7 zile eu eram cu ea la hotel in camera ei si parintii erau la masa, imediat dupa ce a sunat in film telefonul si spuna fantoma alo alo si sa intrerupttelefonul a sunat sila noi telefonul fix de la hotel si neam speriat ea a raspuns ca era camera ei si o voce tot spunea alo alo da ca se intrerupea si pretena a a intrebat cine e speriata si am realizat ca era fratemiu care ne chema la masa la desert

3 răspunsuri:
| qDr0g a răspuns:

Un prieten m-a pus sa joc scary maze (miniclip.ro) si cand am terminat al treilea niv. a aparut o fata de stafie.:happy:happy:happy

| Pastiluţă a răspuns:

O,păi eu odată ieşeam de la ore împreună cu colegii şi atunci a pornit sirena şcolii ( simulare ) şi eu am luat-o la sănătoasa şi ţipam gen '' INUNDAŢIEE! INCENDIU! SALVAŢI-VĂ! O SĂ MURIM! LA DRACU! O SĂ MURIM! '' Bineînţeles că m-am făcut de tot rahatu' rolling on the floor)
Sau.
Am mai păţit odată o chestie cu rolele
M-am dat mare şi tare în faţa alor mei ( orgoliul feminin ) că eu voi merge pe role foarte bine.
Zis şi făcut. am pornit dar în secunda a doua eram pe jumătate ( la propriu ) într-un şanţ.laughing

| Barbiiiiie a răspuns:

Am 2 hamsteri micutzi; x si intr'o noapte i'am pierdut prin casarolling on the floor nu stiam unde sa'i mai caut si ce sa fac.I'am cautat 2 zile la rand si nu i'am gasit.Si intr'o zis cand era seara taicameo dormea si unu dintre ei lo muscat de picior o tipat si la prinshee heece pot spune am mai multe intamplari dar mie sala sa mai scriu