| BlueEyes_7010 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, cum pot sterge o intrebare de pe TPU? Dau funditakiss

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Dai sus la Contact si o rogi pe Stela sa-ti stearga intrebarea dorita.
Trebuie sa astepti putin, ca nu ti-o poate sterge in momentul acela.

O seara placuta!happy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!