| mimi_8381 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un site de genu imvisible si altele...care pe langa faptul ca arata cine e online, off sau invisible...iti arata daca nu(ca nu) exista acel id pe care il controlezi

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă asta: http://www.imvisible.ro
Pa, pa.

| sabbster2 a răspuns:

Http://www.ydetector.ro/ ii poti vedea hi5 sa vezi daca e pe invisibil ii poti fura avataru ma bucur ca te-am ajutat succes in continuare:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, scanezi acel ID si daca nu apare avatarul inseamna ca acel cont nu exista. www.invizibil.info

| mrbazha a răspuns:

Www.imvisible.im sau www.ymvisible.im cheers...

| tyger a răspuns:

Www.Ystatus.ro pe langa toate astea iti arata si daca are Profil de Facebook, profil de Hi5, il poti adauga in lista de messenger, il poti apela pe messenger.