| blackkk03 a întrebat:

Buna!happy.un prieten mi-a spus ca are un program care ii arata in lista de messenger si pe cei invizibili, si ca asa a vazut ca intr-o dimineata am stat pe invisible. exista asa ceva? sau a incercat doar sa mascheze faptul ca m-a verificat cu un invisible detector?thinking

1 răspuns:
| AlexUnder a răspuns:

Pai nu cred ca exista asa ceva doar un site http://www.imvisible.ro/ in care introduci mai multe id-uri si cand vrei sa vezi daca e offline sau invizible dai clik pe el si iti arata :D