| Malvina24 a întrebat:

Stie cineva un site asemanator cu "google translate" unde poti traduce texte in limba franceza sau engleza(si fraze, nu numai cuvinte)sa fie bun sa traduca bine! Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Www.traduno.ro

8 răspunsuri:
| betti a răspuns:

Multumesc madutzu, am dat pe adresa pe care ai dat-o si am verificat-o cu citeva cuvinte, si e buna, traduce intr-adevar si traduce bine. Daca era a mea, tie iti dadeam fundita! Ai merita-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.francez.ro iti recomand sa traduci doar din franceza in romana caci invers nu prea da randament. Cu placere!

| Te besk a răspuns:

Eu in locul lui malvynutza2 eu ti-as da-o tie. madutzu. ๑•ิ.•ั๑ :*

| Te besk a răspuns:

Madutzu. ๑•ิ.•ั๑ Ma refer la funditahee hee

| DeeeaA a răspuns:

Http://www.zeroo.be/traduceri/
sau
http://www.translator-online.ro/translator-roman-francez.html

acu depinde care iti place mai mult
eu una zic ca al 2-lea e bun