| larisalary12 a întrebat:

Stiti povestea Amandei Todd?
ce parere aveti despre ea?

6 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Foarte penibila.Si ma enerveaza ca mai nou a devenit un "icon" pentru pustii de aceeasi varsta care tot ajung brutalizati prin scoli/licee. Exista o mare diferenta. Spre deosebire de altii, ea a avut de ales.Si nu doar o singura data.
Deci pe o scara de la 1 la 10 a nepasarii, ma aflu undeva pe la 9.Imi pare rau de ea, dar parca nu mi-as irosi un minut sa-i plang de mila.

| larisalary12 explică (pentru MaliciousDeath):

Eu am p[lans cand am vazut povestea ei pentru ca povestea mea semana oarecum cu a ei

| MaliciousDeath a răspuns (pentru larisalary12):

Ai aratat unui strain poze cu sanii tai?

| larisalary12 explică (pentru MaliciousDeath):

Nu, dar am ajuns sa imi tai venele din cauza unui amic si eram oarecum in depresie

| lexybelle a răspuns:

Nu am auzit de nici o poveste

| Wøodenpints a răspuns:

O proastă care a murit ca o proastă. Nimic special.
A făcut ceea ce ar trebui să facă majoritatea de vârsta ei.