| Andreea1944 a întrebat:

Stiti vreun blog al unei fete/femei baiat/barbat care povestec intamplari care i s-au intamplat?

39 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu am dar e peste 18 ani, banuiesc ca vrei chesti romantice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si daca te vrea pe tine?

| Andreea1944 explică (pentru RAY):

Da-mi te rog link-ul, dar nu neaparat romantice.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine Andreea1944 sau moartea?

| Andreea1944 explică (pentru RAY):

Imi dai te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Andreea daca mai traieste din 44.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Spargi tu cumva monitorul de gelozie daca ma place? sa stiu sa chem ambulanta la tine acasa

| RAY a răspuns:

Nu ma lasa inima sa te stiu acolo in flacari de gelozie cred ca mam inselat o sa trimit pompieri https://www.youtube.com/......tps?/watch

| RAY a răspuns:

Sa mi-a canti cand ma imbat, da-mi adresa sa vin la tine https://www.youtube.com/watch?v=mk-d0FplXBw

| RAY a răspuns:

Mai ma iubesti sau s-a dus iubirea mandra ca soarele iarna, rasare putin si se duce rapid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cand ne-am iubit noi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand am divortat, ne-am indragostit ca dracu eu de alta tu de altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cand ai divortat ai ramas indragostit tot de ea, ea de altul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desi recunosti ca ai pe altul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ti se pare ca am vorbit de mine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc cu tine sau cu fantoma din tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fantoma mea e fosta ta sau?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce fantoma tea posedat in seara asta sincer, nu are nici o legatura fosta cu tine tu esti tu ea e trecut atata tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De cand?

| Bacemi a răspuns:

Http://www.stevepavlina.com/

Tipul asta poveste despre anumite concepte si stiluri de viata prin prisma experientelor proprii. Le testeaza pe propria piele pentru a putea oferi o parere avizata.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer s-a dus de multi ani tot ce se poate numi ceva emotie sau sentimente, de cand? acuma de acuma 3, 4 ani sau chiar mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Inchidem subiectul. Oricum o visezi la noapte.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te la iubi tau ca te cheama, ce motiv ai sa inchei discutia sincer, o visez la naiba adevarul e ca eram intro stare aiurea cand ti-am spus de ea, cu toti avem diferite stari cateodata si ne amintim de ceva, nu inseamna ca o iubesc daca tiam vorbit de ea sau ca simt ceva pentru ea, in fine cum vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

M-ai suparat sa stii. Ma abtin...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu fii calma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sunt ca n-are cine sa-mi cheme ambulanta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa tare te-ai aprins?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentu ca esti rece de asta, credeam ca isi dai seama, tu crezi ca imi place sa vorbesc asa cu tine?

| RAY a răspuns:

Nu m-am referit ca vorbesti la rece cu mine sau ca faci misto nu, ma refer ca nu vrei sa mi te deschisi emotional