| Andreea1944 a întrebat:

Stiti vreun blog al unei fete/femei baiat/barbat care povestec intamplari care i s-au intamplat?

39 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.stevepavlina.com/

Tipul asta poveste despre anumite concepte si stiluri de viata prin prisma experientelor proprii. Le testeaza pe propria piele pentru a putea oferi o parere avizata.

| RAY a răspuns:

Eu am dar e peste 18 ani, banuiesc ca vrei chesti romantice

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si daca te vrea pe tine?

| Andreea1944 explică (pentru RAY):

Da-mi te rog link-ul, dar nu neaparat romantice.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine Andreea1944 sau moartea?

| Andreea1944 explică (pentru RAY):

Imi dai te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Andreea daca mai traieste din 44.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Spargi tu cumva monitorul de gelozie daca ma place? sa stiu sa chem ambulanta la tine acasa

| RAY a răspuns:

Nu ma lasa inima sa te stiu acolo in flacari de gelozie cred ca mam inselat o sa trimit pompieri https://www.youtube.com/......tps?/watch

| RAY a răspuns:

Sa mi-a canti cand ma imbat, da-mi adresa sa vin la tine https://www.youtube.com/watch?v=mk-d0FplXBw

| RAY a răspuns:

Mai ma iubesti sau s-a dus iubirea mandra ca soarele iarna, rasare putin si se duce rapid

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cand ne-am iubit noi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand am divortat, ne-am indragostit ca dracu eu de alta tu de altul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cand ai divortat ai ramas indragostit tot de ea, ea de altul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desi recunosti ca ai pe altul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ti se pare ca am vorbit de mine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbesc cu tine sau cu fantoma din tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Fantoma mea e fosta ta sau?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce fantoma tea posedat in seara asta sincer, nu are nici o legatura fosta cu tine tu esti tu ea e trecut atata tot

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De cand?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer s-a dus de multi ani tot ce se poate numi ceva emotie sau sentimente, de cand? acuma de acuma 3, 4 ani sau chiar mai mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Inchidem subiectul. Oricum o visezi la noapte.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te la iubi tau ca te cheama, ce motiv ai sa inchei discutia sincer, o visez la naiba adevarul e ca eram intro stare aiurea cand ti-am spus de ea, cu toti avem diferite stari cateodata si ne amintim de ceva, nu inseamna ca o iubesc daca tiam vorbit de ea sau ca simt ceva pentru ea, in fine cum vrei tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

M-ai suparat sa stii. Ma abtin...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu fii calma

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sunt ca n-are cine sa-mi cheme ambulanta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa tare te-ai aprins?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentu ca esti rece de asta, credeam ca isi dai seama, tu crezi ca imi place sa vorbesc asa cu tine?

| RAY a răspuns:

Nu m-am referit ca vorbesti la rece cu mine sau ca faci misto nu, ma refer ca nu vrei sa mi te deschisi emotional

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Glumesti nu?
Atat de irational vorbesc incat m-am pierdut in cuvintele mele.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tu vorbesti cu mine asa la misto a?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma culc, noapte buna, vise placute smechero

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca ma ironizez fac misto de tine?
"Nu m-am referit ca vorbesti la rece cu mine sau ca faci misto nu, ma refer ca nu vrei sa mi te deschisi emotional"
Cum ramane cu fraza asta?
Fac misto sau nu? Spune-mi si mie. Simti tu asta? ce dreacu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Imi era mai bine la ignore.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te pot tine acolo sti prea bine

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

ai spus ca vorbesti irational eu te vreau rationala, de asta am spus tu faci misto sa stiu? da vreau sa fi mai emotionala, mai calda

| RAY a răspuns:

Mai rational, noi de fapt nici nu am discutat in seara asta nimic poate e si vina mea recunosc