| DeDea_3309 a întrebat:

Cam ce subiecte sa dezbat in blog?
Mi se pare plictisitor sa scriu ce intamplari banale mi s-au intamplat in fiecare zi.
Deci, cam ce as putea scrie in blog?

3 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Religia, Politica, Educatie, Cultura, Auto, Cariera, Dragoste, Familie, Gastronomie, Muzica, Tehnologie, Filme, Sanatate, Stiinta, Cumparaturi, Turism, Timp liber, Paranormal etc.

| Rioko a răspuns:

Hobby-uri
citate
carti
muzica
cam orice vrei tuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Cu siguranţă ai dreptate, deşi sunt bloggeri care scriu cu mult farmec ce li se întâmplă în fiecare zi...
Dacă vrei să vezi concret cam ce se poate scrie pe un blog, te invit pe site-ul meu, lecturirecenzate.ro. Dacă laşi la o parte pagina "Digest" (nu cred ca te-ai apuca sa scrii povestirile unor carţi!), restul îţi dă o idee de ce ai putea să scrii. Fireşte, mai sunt şi multe alte subiecte : câini şi pisici, muzică dintr-un anumit gen, modă, horoscoape etc.etc.etc. depinde ce preferinţe ai.
Iţi doresc succes!