| carminaburana43 a întrebat:

Sunt foarte multe intrebari in legatura cu filmele de groaza eu am doar una:de ce va plac filmele de groaza? Caci mie niciodata nu mi-au placut.De aceea as dori sa aflu.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca au momente in care se vede multa teroare cand sare sange si apar acele efecte terorifice e ca si cum tie ti-ar place actiunea asa si noua teroarea.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Mie nu-mi plac filmele astea.

| ostea a răspuns:

Candva imi placea acest gen de film dar cu timpul am constientizat ca mai mult imi fac rau.
Imaginile, scenele se stocheaza in memorie si cu timpul iti influenteaza viata ( mult ).

Fiecare om isi alege ceea ce simte si ceea ce il face sa se simta bine.

Parerea mea este ca de la filmele de groaza nu ai cum sa inveti lucruri pozitive/bune.