| Mwhahahaa a întrebat:

Va plac filmele de grOaza`?! Ash dori si eu niste exemplehee hee MultSumesckiss

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Darkness Falls
Prophecy
Dark Water
House Of 1000 Corpses
Seria Hellraiser
Stephen King's Rose Red
Shining
Exorcistul
Dead End
9 episoade ale seriei Friday the 13th
Dawn of the Dead seria Nightmare on Elm Street
Army Of Dead
Casa Bantuita
Poltergeist
Cradle Of Fear
Wrong Turn
Seria HellBound. Seria Alien
seria Haloween
Psycho ('60-Hitchcock)
Vineri 13
The Texas Chainsaw Masacre
The Tooth Fairy
Wrong Trip 1 si 2
Anatomie
Misery
The Green Mile
Dreamcatcher
DarkWater
Candyman
Darkness
The Beyond
Opera
Suspiria
Inferno
Dawn Of The dead (cel original din '78 )
Cannibal holocaust (interzis in peste 57 de tari cica)
Uzumaki (reaaally entertaining)
The cabinet of Dr. Caligari
Body Snatchers (ala vechi)
White Zombie (with Bela Lugosi)
HalloweeN (only the first 2)
Sleepaway Camp
Jack Frost (nu ala cu Michael Keaton )
Brain Dead
Evil Dead
Cannibal Ferox
Phantasm
Amityville Horror
Resident Evil
Children of the Corn

33 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu am vazut la viata mea vreo 5 filme horror, asta ptc am mers la film cu prietenii si cam la astea vroiau baietii sa ne uitam. deci...eu mor de frica, si am o adevarata problema cu astaaastraight face
Cred ca as muri daca m`as uita singura la ele, si credeti`ma ca nu ati vrea sa stati langa mine la astfel de filme ptc tip ingrozitor de tare... mi`e fricaaaa! Ultimul film de groaza pe care l`am vazut a fost acum cam o luna si trebuie sa le multumesc baietilor ca m`au ajutat sa rezist laughing [inca un lucru la care sunt buni baietiihee hee]
Dc sunt eu asa fricoasa?crying

| Silvia a răspuns:

Eu am vazut la viata mea vreo 5 filme horror ,asta ptc am mers la film cu prietenii si cam la astea vroiau baietii sa ne uitam .. deci...eu mor de frica,si am o adevarata problema cu astaaastraight face
Cred ca as muri daca m`as uita singura la ele,si credeti`ma ca nu ati vrea sa stati langa mine la astfel de filme ptc tip ingrozitor de tare...mi`e fricaaaa!Ultimul film de groaza pe care l`am vazut a fost acum cam o luna si trebuie sa le multumesc baietilor ca m`au ajutat sa rezist laughing [inca un lucru la care sunt buni baietii hee hee]
Dc sunt eu asa fricoasa?crying

nony
| nony a răspuns:

Iti spun eu unul.The Unborn. dar nu iti recomand sa il vezi singurica. Eu am o gramada de ani si aveam parul maciuca cand l-am vazut. Oricum mine ma dispera filmele de groaza cu copiii straight face

| Antrax a răspuns:

Sa sparg eu gheata

1. The Exorcism of Emily Rose

2. Exorcist - The Beginning

3. Saw I

4. Saw II

5. Jeepers Creepers 1

6. Jeepers Creepers 2

7. Doom

8. Alien vs Predator

9. Gothyka

10. Amityville Horror

| inna a răspuns:

Creep, House of wax, Room 1408.

Superbe toate! love struck

| Nastia a răspuns:

Fantoma de la opera,...

| SweetCandy a răspuns:

Avionul mortii
infern de ziua indragostililor
gemenii
da imi plac...laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Haute Tension (2003)

| hândel a răspuns:

Mie-mi plac mai mult ca oricine din lumea asta. devil Ultimul film de groaza pe care l-am vazut e: Harry Potter and the half blood prince laughing Ei bine, nu-i de groaza dar e varza fata de asteptarile ce le aveam, m-a dezamagit. sad Gasesti pe youtube trailere de filme horror, doar scrie best horror movies si vei vedea.

| MisterKat a răspuns:

Este un serial pe Kanal D,"Monsters of Horror", cam pe la ora 00:00, dar doar in weekend (Duminica): Pentru mai multe detalii: www.port.ro (e un site cu toate programele tv din Romania si nu numai). Serialul acela e super tare! Dar e prea horror. Odata am vazut in acel serial, cum erau torturate "femeile usoare" in Japonia, China. Era Horror!
Daca iti plac chestiunile horror, poti sa te uiti vineri la Discovery Channel, de la ora 21 pana la 00 sunt reportaje cu fantome, posedari, medium-uri. Acele reportaje sunt adevarate, sunt inspirate din realitate, din cazuri reale din America. Merita vazute! Ziua Buna! :)

| cristina93 a răspuns:

Imi plac filmele horror... iti spun un site, sunt filme horror japoneze, astea imi plac mie cel mai mult www.asian-horror-movies.com

| alexxa a răspuns:

Ador filmele de groaza dci cred ca iti pot spune cateva...the ring, the darknes, camera copilului, the fracture, camera ororilo, orfelinatul, house of wax, the eye, night mear, drag me to hell, see no evil

| fzcsm a răspuns:

The Ring 1 si 2, El Orfanato(The Orphanage), Friday the 13th, The Unborn.Astea de mai sus sunt foarte bune.

| DexTer a răspuns:

Saw 1, saw 2, saw 3, saw 4, saw 5, Are you scared 1, Are you scared 2, My bloody valentine, Friday the 13

| Daisy. a răspuns:

Amityville Horror asta-i taretongue

| mm_8352 a răspuns:

Da si nu. laughing big grin
exemple :
Casa de ceara;
Papusa chuckye. fiul lui chuckye...
Cele 11 fantome.
[dar mai bine uite-te la Fenomene Stranii]

| tila a răspuns:

Imi plac foarte mult filmele de groaza. Ex: The Grudge ( 1 2 3), Nenascutul, Mum and Dad...Doom House Of 1000 Corpses
nu stiu... mai cauta si u pe filmeregale.ro, www.filmedetop.ro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU stiu dar in italiana oricu sper sa-ti fie de folos:the ring1, 2, 3; non aprite quella pirta; l'alba dei morti viventi; la nave fantasma! i! i! i! i!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vai da nu as termina nici maine de scrislaughing prea multe
dar stai si tu cu ochii in tv pe kanal d si pro cinema.oh...ai sa gasesti si tu cea. sau mai bine cauta pe google filme horror
j primesti raspuns degraba devil bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohho...cum sa nu'mi placa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chucky
The unborn
Final destination
My bloody valentine
The last house on the left
oRPHAN
Saw...toate 6
mIRRORS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut filmul acela cu papusile alea diabolice si mi l-a placut dar mi-o fost cam frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intelegeti " Beware the stare of Mary Shaw She had`s no childern Only dolls And if you see hae in your dreams, You must not scream![...]" filmul se numeste Dead Silence.Merita vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hatchet - unul dintre cele mai groaznice filme din istorie; Mirrors; Seed of Chucky; Darkness Falls; Club dread; Drag me to hell; One missed call; Scarie movie 4; The eye; Autopsy; Humpty dumpty; Saw 6; Fingerprints; The cook; Pig hunt; Silent Hill; Tremors; All souls; The grudge 2; Amusement; The grudge 3; The crazies; Scream 1, 2, 3 si 4; After dark; Hurt; Imago mortis; Incest death squat; Zombieland; Altitude; Splice; The cabin in the woods; I spit on your grave; Trust; Piranha 3d; Anaconda 3; Jurassic Park 4; Survival of the dead; Birdemic; 7 days; Frozen; Buried... numai sa ai grija ca filmele acestea iti dau palpitatii la inima. Apropo sa dai sonorul incet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hostel; Saw; Feast; Haute tension; The eye; Summer camp; The descent; Shaun of the dead; Zombieland; Cannibal; June cabin; The cook; Haunted echoes; Revamped; Project VIPER; Anaconda III; Shutter; Gwoemul; The crazies; Fingerprints; 13 ghosts; Altitude; The mist; The omen; Dead silence; Amityville; 28 days later; The ring 3; The Texas chain saw massacre; The exorcist; Halloween; Mirrors; The shining; Wrong turn; Freddy VS Jason; Child's play 3; Unborn; Bioshock; Candyman; The grudge 3... is super tari filmele numa' ca t sperie d moarte! :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tongue cauta pe youtube asa cum iti scriu: "the best horror movie ever", le cautzi si le treci pe o hartie, dupa care le downloadezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca filmul "pron night"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu cum se numesc in romana sper sa descoperi si u in engleza cum se zicetongueortile cimitirului, demonul zapezilor, Tintuitorul, Un hallowen mortal, intorsi dintre morti, casa mortii, freddy cs jason(e mai mult comedie dar oricum e misto) tentacule si muuulte altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa celor 13 fantome si boa contra piton