| RoseAndBiia a întrebat:

Sunt pe mozilla firefox de la un timp de cate ori intru pe youtube si dau click pe un clip dar nu-mi intra acolo intra iar in https://www.youtube.com/ si mi se deschida alta pagina cu reclame idioate. ( asa se intampla si pe celelalte site-uri ) cum fac sa revina totul la normal?

1 răspuns:
| MoZila15 a răspuns:

Deschizi pagina si dai click sus unde scrie,, Tools", apoi dai optiuni si iti apare o fereastra vezi sa fie pe general si apoi scrii in spatiul ala(home page):www.google.ro, dai ok si deschizi iar pagina de net si gata.