| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi merge youtube-ul! ce pot sa fac?
intru la ei pe site...selectez orice clip ...imi intra in pagina cu clipul. ii day play. dar nu incarca clipul ( nu descarca flv - ul)

am ultima versiune de flash si java
am nod32 buisness edition ca antivirus, si nu am firewall
am incercat pe browserele : ie7.0, mozilla firefox 3, chrome 1.0

am incercat si cu programul youtube get 4.8 si tot nu imi descarca
alte siteuri cu flash imi merg ok sad nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge

25 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Vezi tot prin setarile nod32 daca ai ceva cu add ap pop up control
Sau poate ai vreo aplicatie care face asta
Uite ca idee o problema similara cu CA internet security
http://instantanee.wordpress.com/page/3/

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Reinstalati-va windowsul.
si eu am avut aceiasi problemabatting eyelashes

| jonu a răspuns:

Nici mie nu imi merge mi se da restart la pc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi merge youtube ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu-mi merge youtube?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi merge nici mie youtube intru si imi scrie "Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player. " sincer nu ma stiu nu stiu ce sa fac...va rog ajutati-ma!cryingMultumesc!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi merge youtube cand intru pe un clip imi zice an error occuredd.si sa mai incerc dar tot incerc si nimiccrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offf chiar e naspa rau fara youtube vreau sa mearga crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi problema o am si eu sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza adobe flash player 10.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde iei flash adobe10 c nici mie nm mere youtube-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea este ca nici la mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu-mi merge de cand am instalalt la calculatorul nou crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu-mi merge. culmeastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge odata merge dar de alta data nu. ce este cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu imi merge youtube-ul ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pot intra pe site crying YouTube. Care ma poate ajuta? plz dau o bere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este si de la internet am avut acceasi problema dar s-a rzolvat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu'mi mg youtube'ul crying(cand intru dau la videoclip si merge 5, 6 secunde si se opreste cryingce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi merge dar cand il deschid nu se mai incarca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce dracu nu merge you tube?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah toti va plangeti ca nu merge, la fel si mie, dar nu zice nimeni dc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi merge youtube, am windows xp sp2 si cand intru pe youtube se blocheaza pc-ul...imi merge pe trilulilu...am instalat iar windowsul dar nimic, mentionez ca daca intru in safe mode si ii dau pe network imi merge, de la ce poate fi please help me si asta e ID meu the_nightmare_91

| Felicika_8031 a răspuns:

Nici mie numi merge

| dadadadada a răspuns:

Eu am instalat Adobe flesh pleyer 10 si tot nu merge.:O