| Jigokunokishi a întrebat:

De cateva saptamani pe orice site intru imi tot deschide reclame. Cand scriu ceva in locul unde se scrie link-ul pe prima pagina a chrome-ului se deschide crome-ul si apoi intra automat in yahoo. Si daca sunt pe un site si dau click oriunde imi tot deschide reclame si de mai multe ori. Cum pot face sa mi se deschide normal site-urile si sa nu-mi deschida reclame aiurea?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns:

Scrie pe google download adblock pentru crome si dai instal.
Nu o sa mai ai probleme