| RAY a întrebat:

Sunteti sau nu de acord cu relatiile interrasiale (alb/negru, negru/asiatic, alb/asiatic)?
Ma intereseaza mai mult alb/negru, e si mai controversat subiectul.

intrebarea am copiato de pe un grup de pe Facebook https://www.facebook.com/......193479938/

44 răspunsuri:
| RAY explică (pentru OnePiece):

Man imi place ce sunete scot cand fac sex

| OnePiece a răspuns (pentru RAY):

laughing

| Speed99 a răspuns:

Daca ai ceva impotriva cu asa ceva esti un rasist si meriti sa fi inchis la puscarie cu tratament psihologic timp de 6 luni.

Heh, Stalin would be proud of me.

| Clorox a răspuns:

Nu ma intereseaza! Fiecare face ce vrea...

Răspuns utilizator avertizat
| TellMeAName a răspuns:

Atata timp cat respectivii se inteleg de ce nu? Sigur ca vor exista cateva reprosuri de la persoane dar trebuiesc ignorate.

| RorySan a răspuns:

Nu am nimic impotriva.

| SG1995 a răspuns (pentru Speed99):

Hitler era cu rasismul nu Stalin. laughing

| Speed99 a răspuns (pentru SG1995):

Logic. Dar nu ma refeream atat la imaginea lui cat la ideologia pe care a sustinut-o, in cazul asta comunismul (free speech = jail)

| SERIALS a răspuns:

Sunt de acord, principalul luccru e sa fie iubire

| SERIALS a răspuns:

Eu as vrea sa ma joc cu vreun chinez sexy

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sigur ca da. Tot oameni sunt.

| LinxCont a răspuns:

Nu am nici o problema. Iar urmasii sunt si ei foarte OK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu sunt impotriva relatiilor interrasiale insa nu-mi place promovarea astora dusa la extrem; oriunde ma uit in Anglia intr-un ziar, pe un banner, pe un site etc, cel mai frecvent, in general, apare un cuplu interrasial. Totusi inteleg nevoia de a face asta din moment ce e o tara puternic multietnica. Sa nu se simta careva marginalizat. Insa nu vad asta ca ceva neaparat necesar.
Eu unul ma simt atras de o femeie care se aseamana cat mai mult cu mine, din diverse puncte de vedere, mod de gandire, interese commune, aspect si da culoarea pielii. Ma simt atras de o persoana feminina care are culoarea pielii cat mai similara cu a mea. Asa ma simt cel mai confortabil. Mi se pare ceva normal. Cred ca asta e o trasatura generala la oameni. Nu sunt impotriva cuplurilor interrasiale insa nu vad fenomenul asta ca ceva pozitiv pe termen lung din anumite puncte de vedere.