| RAY a întrebat:

Sunteti sau nu de acord cu relatiile interrasiale (alb/negru, negru/asiatic, alb/asiatic)?
Ma intereseaza mai mult alb/negru, e si mai controversat subiectul.

intrebarea am copiato de pe un grup de pe Facebook https://www.facebook.com/......193479938/

44 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iubirea are multe forme și culori. Nu știu în ce fel afectează fondul genetic, dacă e moral de dragul urmașilor. Altfel dacă există reciprocitate, go for it.

| Speed99 a răspuns:

Daca ai ceva impotriva cu asa ceva esti un rasist si meriti sa fi inchis la puscarie cu tratament psihologic timp de 6 luni.

Heh, Stalin would be proud of me.

| SG1995 a răspuns (pentru Speed99):

Hitler era cu rasismul nu Stalin. laughing

| Speed99 a răspuns (pentru SG1995):

Logic. Dar nu ma refeream atat la imaginea lui cat la ideologia pe care a sustinut-o, in cazul asta comunismul (free speech = jail)

| Drimmero a răspuns:

Normal ca sunt de acord, cine stie cum imi sare mie vreodata in viata o iepuroaica din Asia, Africa?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sau o ursoaica de la polul nord care sa te incalzeasca iarna a, ai simtit atractie sexuala fata de o negreasa vreodata?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Doar o data? Cand le vad asa suple cum se plimba mandre,, creste inima-n mine.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Wow sigur o sa te cuplezi cu una

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cum ar zice Messi : '' Say no to racism'', nu conteaza ce culoare are femeia, daca e aleasa inimii, aia e

| J0B0MAT a răspuns:

Total de acord.

| SG1995 a răspuns:

Da, și până la urmă trebui să fiu de acord? Serios de ce naiba trebuie să ne doară în fund ce fac alți, e viața lor. Din punctul meu de vedere distrugerea raselor e doar un mit toți suntem oameni, fie albi negri. Argumentele rasiste sunt pseudo-știință, nu e nimic distructiv și amoral ca să fie 2 oameni împreună.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu zic ca nu ma intereseaza culoarea pielii unui om daca ma iubeste cu adevarat. Iubirea e o floare rara si chiar nu m-ar interesa parerea nimanui daca ne-am iubi.

| Clorox a răspuns:

Nu ma intereseaza! Fiecare face ce vrea...

Răspuns utilizator avertizat
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sigur ca da. Tot oameni sunt.

| BlackRose03 a răspuns:

Cat timp suntem toti oameni nu vad vreo problema.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, negru e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca vin la mine sa-mi ceara consimtamantul ca sa pot sa fiu, sau sa nu fiu, de acord. laughing Nu este problema mea de cine se indragosteste fiecare, atata timp cat ceva nu ma afecteaza pe mine in mod direct de ce m-ar interesa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu sunt impotriva relatiilor interrasiale insa nu-mi place promovarea astora dusa la extrem; oriunde ma uit in Anglia intr-un ziar, pe un banner, pe un site etc, cel mai frecvent, in general, apare un cuplu interrasial. Totusi inteleg nevoia de a face asta din moment ce e o tara puternic multietnica. Sa nu se simta careva marginalizat. Insa nu vad asta ca ceva neaparat necesar.
Eu unul ma simt atras de o femeie care se aseamana cat mai mult cu mine, din diverse puncte de vedere, mod de gandire, interese commune, aspect si da culoarea pielii. Ma simt atras de o persoana feminina care are culoarea pielii cat mai similara cu a mea. Asa ma simt cel mai confortabil. Mi se pare ceva normal. Cred ca asta e o trasatura generala la oameni. Nu sunt impotriva cuplurilor interrasiale insa nu vad fenomenul asta ca ceva pozitiv pe termen lung din anumite puncte de vedere.

| 393Dan a răspuns:

Eu n-am nimic impotriva, daca le place de ce nu. Eu personal n-o fac, ca nu ma atrage.

| RAY explică (pentru 393Dan):

Nu te atrag negri sau negresele?

| 393Dan a răspuns (pentru 393Dan):

...ce rau ca nu poti edita raspunsurile aici. Insa sunt de acord cu @Bacemi, trebuie sa te gandesti si la copii. Nimeni n-ar vrea ca copii lor sa se confrunte toate viata cu discriminarea.

| 393Dan a răspuns (pentru RAY):

Da negresele, am interactionat cu ele live si nu ma atrag. Plus piele lor e mai aspra si are un miros specific, parca de ars.

| RAY explică (pentru 393Dan):

Poti edita raspunsurile pe TPU

| RAY explică (pentru 393Dan):

Bine de stiut, o sa fac sex cu ele in ocean

| 393Dan a răspuns (pentru RAY):

Hah ok. Si zici ca poti edita raspunsurile? Cum? ca nu vad nici o optiune valabila. Doar raspunde, evalueaza si raporteaza.

| RAY explică (pentru 393Dan):

Https://www.tpu.ro/raspunsurile-mele/ dai la modifică raspunsul meu

| 393Dan a răspuns (pentru RAY):

Oh ok, mersi

| RAY explică (pentru 393Dan):

Da-mi fundita

| 393Dan a răspuns (pentru RAY):

Mai bine te ajut cu-n comentariu sa-ti urci intrebarea in topul celor mai populare intrebari ))

| RAY explică (pentru 393Dan):

Glumeam man, e intrebarea mea nu poti asa ceva

| 393Dan a răspuns (pentru RAY):

Da stiu, glumeam si eu

| LinxCont a răspuns:

Nu am nici o problema. Iar urmasii sunt si ei foarte OK.

| SERIALS a răspuns:

Sunt de acord, principalul luccru e sa fie iubire

| SERIALS a răspuns:

Eu as vrea sa ma joc cu vreun chinez sexy

| RorySan a răspuns:

Nu am nimic impotriva.

| OnePiece a răspuns:

Da, care e problema?

Daca iti plac negresele, foarte bine. Vrei una alba ca la noi, foarte bine. Iti plac sud-coreencele si japonezele, pai ce mai astepti?

Astea tin de stereotipuri, rasa, religie si asa mai departe... fiecare face ce vrea.

| RAY explică (pentru OnePiece):

Iti plac sud-coreencele si japonezele =da si inca mult

| OnePiece a răspuns (pentru RAY):

Si mie imi plac. Dar nu stiu daca as locui acolo...

| RAY explică (pentru OnePiece):

Man imi place ce sunete scot cand fac sex

| OnePiece a răspuns (pentru RAY):

laughing

| TellMeAName a răspuns:

Atata timp cat respectivii se inteleg de ce nu? Sigur ca vor exista cateva reprosuri de la persoane dar trebuiesc ignorate.