| nuconteaza777 a întrebat:

Știți,viața chiar e frumoasă. Mai ales tinerețea este cea mai frumoasă perioadă a vieții. Trebuie să prețuim fiecare moment al ei,pentru că atunci când vin "черные полосы",după ele te așteaptă ceva foarte frumos,pentru că acestea nu vor dura o infinitate! Vin și cele "белые".
Eu într-adevăr am trecut în adolescență prin depresii foarte mari, printre care am avut și niste momente in care îmi doream să adorm și să nu mă mai trezesc și am săvârșit și niste prostii fiind pe un fond nervos In fiecare zi plângeam și deveneam foarte agresiva,aveam un grad de anxietate foarte ridicat,cu stima de sine foarte scăzută din cauza depresiei,nu vedeam sens în această viață și acest gând mă măcina în fiecare zi,chiar daca ziua eram mereu cu zâmbetul pe buze,era un zâmbet fals.
Am pierdut și persoane din viața mea,dar cu timpul Dumnezeu îți va arăta cine chiar e prieten și cine ți-e dușman
Iar cei ce vorbesc de rău,cei ce scot bârfe,au doar probleme de personalitate și vor fi pedepsiți de Dumnezeu și să țineți minte legea bumerangului!))
In prezent nu port ură pe nimeni,pentru că aceasta este o energie negativă care este cheltuită îndodii și va sfătui pe toți cei care citesc acest post sa nu vă cheltuiți energia pe ceva nefolositor! Sunt atîtea oportunități
De exemplu eu m-am axat pe hobby-ul meu preferat - machiajul și încerc in fiecare zi sa mă perfecționez in această sferă.
Mulțumesc mult pentru atenție, am vrut sa va împart cu voi energia mea pozitivă

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai in femei sa nu creada barbatii, in rest o duc bine in viata mai mult nu pot zice. Atata mister si complicatie pentru a trage de limba pe una sa vorbeasca de parca e platita sa puna pe jar oamenii. Nu se intampla numa bune in viata mai vin si belele

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mulțumesc mult pentru atenție, am vrut sa va împart cu voi energia mea pozitivă
Și ca să împarți energia ta pozitivă ți-ai împărțit și prejudecățile.

vor fi pedepsiți de Dumnezeu.
legea bumerangului

| nuconteaza777 explică (pentru sadrian46):

Deoarece niste fapte nu pot fi iertate o veșnicie, de exemplu, nu am vrut sa menționez acest caz, dar am avut un viol când aveam 6 anișori! Și acel om va fi pedepsit mai devreme sau mai tirziu! Și am mai avut anul acesta in luna mai iarăși un caz-o tentativa de viol, dar, din fericire am scăpat, pentru că Dumnezeu m-a ajutat, fără el nu știam cu ce se putea termina! După acest caz umblam doar la psiholog și la politie eram disperată și căzusem într-o depresie, voiam să-mi pun capăt zilelor...
De asta am spus de legea bumerangului și că vor fi pedepsiți, pentru că într-adevăr am motive happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aww.
Da, ai dreptate. Daca intrebarea ta, avea ca raspuns ascultarea noastra, atunci cu placere happy

Nu o sa ma leg de ce ai spus pe acolo cum ca Dumnezeu ii pedepseste pe cei rai si lucruri de genul, pentru ca... da nu, am zis ca nu ma leg. Ai punctat bine faza cu problemele adolescentine din punct de vedere realistic si asta te-a scos big grin

Mult succes in continuare.

| Catrice a răspuns:

Хорошо. happy

| Celcestietot a răspuns:

Bravo ție pentru evoluția aceasta în viața! Ține-o tot așa și nu te lăsa răpusă de energiile negative din jurul tăuwinking!

| Plato a răspuns:

încântătorwinking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Ai dreptate!
Dar nu înțeleg rusa!

| acerr a răspuns:

Esti o fata cu magnet, pe mine m.ai atras! un medic chinez a spus > trei lucruri sunt sanatoase
1, orezul
2.muzica
3.dansul

| llleo a răspuns:

Foarte bine ai făcut. Ai dreptate în totalitate.

| nuconteaza777 explică (pentru llleo):

Mulțumesc mult, apreciez!
Dumnezeu sa te aibă în pază.

| llleo a răspuns (pentru nuconteaza777):

Asemenea! Spor.